Hollóházi porcelán liba és libás fiú, kézzel festett, jelzett, sérülé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/348/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Hollohazi-porcelan-liba-es-libas-fiu-kezzel-festett-jelzett-serulessel-m-18-es-21-c~II1910255
1910255
11229
348
Rufpreis:
1 800 HUF 4,86 EUR , 5,29 USD
Beschreibung: Hollóházi porcelán liba és libás fiú, kézzel festett, jelzett, sérüléssel, m: 18 és 21 cm
: turóczi_márk