Herendi Viktória mintás talpas kaspó, kézzel festett, jelzett, kopott,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/348/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-Viktoria-mintas-talpas-kaspo-kezzel-festett-jelzett-kopott-m-19-cm-d-20-5-cm~II1976974
1976974
11193
348
Beschreibung: Herendi Viktória mintás talpas kaspó, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 19 cm, d: 20,5 cm
: turóczi_márk