Herendi Rotschild mintás áttört szélű tálka, kézzel festett, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/348/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-Rotschild-mintas-attort-szelu-talka-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-~II1974463
1974463
11200
348
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Herendi Rotschild mintás áttört szélű tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:13 cm
: turóczi_márk