11267. 348. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 600 HUF
0 HUF
Alt-Meissner, Schlagenwald tál, tányérok, tálon apró lepattanással és festék hibával, aranyozás erősen kopott, összesen: 4 db, d:18,5-25 cm, 36×27 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk