Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 93

Arató Gyula (1898-1969) / Jálics Ernő (1895-1964) 1930. MOLTSZ / Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség kétoldalas Br emlékplakett ROTHERMERE CSAPAT MÉRKŐZÉS 1930 gravírozással (87,86g/70x48,5mm) T:1- / Hungary 1930. MOLTSZ / Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség double-sided Br commemorative plaque, engraved with ROTHERMERE CSAPAT MÉRKŐZÉS 1930. Szign.: Arató, Jálics (87,86g/70x48,5mm) C:AU
30421.

Arató Gyula (1898-1969) / Jálics Ernő (1895-1964) 1930. "MOLTSZ / Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség" kétoldalas Br emlékplakett "ROTHERMERE CSAPAT MÉRKŐZÉS 1930" gravírozással (87,86g/70x48,5mm) T:1- / Hungary 1930. "MOLTSZ / Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség" double-sided Br commemorative plaque, engraved with "ROTHERMERE CSAPAT MÉRKŐZÉS 1930". Szign.: Arató, Jálics (87,86g/70x48,5mm) C:AU

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Asszonyi Tamás (1942-) 1998. Húsz éves az Aranysárkány 1998. VIII 1 kétoldalas Br emlékérem (42mm) T:2
30422.

Rufpreis:
3 000 HUF
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1906. Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906 Br emlékplakett (74,5x77mm) T:2 ph. / Hungary 1906. Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906 (For the 80th Anniversary of birth of Pál Gyulai) Br commemorative plaque. Sign.: Beck Ö. Fülöp (74x76,5mm) C:XF edge error HP.: 838
30423.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1906. "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906" Br emlékplakett (74,5x77mm) T:2 ph. / Hungary 1906. "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906 (For the 80th Anniversary of birth of Pál Gyulai)" Br commemorative plaque. Sign.: Beck Ö. Fülöp (74x76,5mm) C:XF edge error HP.: 838

Rufpreis:
5 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1934. TESZ-Nemzeti Munkahét ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2- több ph.
30424.

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "TESZ-Nemzeti Munkahét" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2- több ph.

Rufpreis:
1 800 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1945. Országos Testnevelési Tanács aranyozott Br díjérem, mellszalag nélkül, hátlapon gravírozva (40mm) T:2
30425.

Berán Lajos (1882-1943) 1945. "Országos Testnevelési Tanács" aranyozott Br díjérem, mellszalag nélkül, hátlapon gravírozva (40mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
30426.

Rufpreis:
4 000 HUF
Bognár György (1944-) 1989. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő Br emlékérem (42,5mm) T:1
30427.

Bognár György (1944-) 1989. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő" Br emlékérem (42,5mm) T:1

Rufpreis:
1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar aranyozott piefort emlékérem, eredeti sérült dísztokban tanúsítvánnyal (65mm) T:1 (eredetileg PP)
30428.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piefort emlékérem, eredeti sérült dísztokban tanúsítvánnyal (65mm) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1993. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos Br piefort emlékérem (42,5mm/5,5mm) T:1
30429.

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" Br piefort emlékérem (42,5mm/5,5mm) T:1

Rufpreis:
5 000 HUF
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1955. Budapest felszabadulásának 10 éves évfordulójára / Budapest Főváros Tanácsa Br emlékérem dísztokban (60mm) T:2
30430.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1955. "Budapest felszabadulásának 10 éves évfordulójára / Budapest Főváros Tanácsa" Br emlékérem dísztokban (60mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) DN Kazinczy Emlékérem a szép magyar beszédért kétoldalas, öntött Br emlékérem (61g/51mm) T:2 / Hungary ND Kazinczy Emlékérem a szép magyar beszédért (Kazinczy medallion for fine Hungarian speech) double-sided, cast Br medallion. Sign.: Miklós Borsos (61g/51mm) C:XF
30431.

Borsos Miklós (1906-1990) DN "Kazinczy Emlékérem a szép magyar beszédért" kétoldalas, öntött Br emlékérem (61g/51mm) T:2 / Hungary ND "Kazinczy Emlékérem a szép magyar beszédért (Kazinczy medallion for fine Hungarian speech)" double-sided, cast Br medallion. Sign.: Miklós Borsos (61g/51mm) C:XF

Rufpreis:
1 600 HUF
15
Búza Barna (1910-2010) 2007. Szent Imre születésének jubileuma - Székesfehérvár 1007-2007. / Imre ifjúsága virágában boldog volt peremén jelzett Ag emlékérem dísztokban (33,75g/0.925/42,5mm) T:PP
30432.

Búza Barna (1910-2010) 2007. "Szent Imre születésének jubileuma - Székesfehérvár 1007-2007. / Imre ifjúsága virágában boldog volt" peremén jelzett Ag emlékérem dísztokban (33,75g/0.925/42,5mm) T:PP

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF