Schiffe Plattensee

Zahl der Lose: 11

1889 DDSG másodkapitányi kinevezés / Second-captain warrant.
12581.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1935 Balatoni hajózással kapcsolatos iratok: A balatoni téli kikötők, kikötőmesteri jelentések, + A balatoni viharok 1936 évi adatai, komp létesítési kérelem, egyéb
12582.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pethő Bertalan: Balaton. Szép kilátó. Bp.,1987,Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, egy kijáró lappal, egy lap hiányzik (69/70.)
12583.

Rufpreis:
800 HUF
cca 1950 Balaton a dolgozóké. Utazási prospektus. Bp., Offszet-ny., számos fotóval illusztrált, hajtásnyommal, 8 sztl. lev.
12584.

Rufpreis:
2 000 HUF
1773 Hajózási szabályzat a Dunára. Anleitung für die zwote Navigations-Divisions Direction an der Donau. / Shipping regulations for the Danube. 58p. 22x32 cm
12585.

Rufpreis:
8 000 HUF
Balaton és környéke részletes kalauza. Szerk.: Dr. Dornyay Béla-Dr. Vigyázó János. Részletes Magyar Utikalauzok 6. Bp.,1934, Turistaság és Alpinizmus, 426+6 p.+5 kihajtható térkép+6 kihajtható panoráma rajz. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, egy térkép hiánnyal.
12586.

Rufpreis:
1 200 HUF
10
Halmay Lóránd: Evezősök, és motorcsónakosok kézikönyve. Bp., 1938. Gergely. R. 72p
12587.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Dr. Darnay-Dornyay Béla - Dr. Zákonyi Ferenc: Balaton, útikalauz. 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
12588.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1967-1968 Holland Shipbuilding folyóirat, 1967-1968,16. évfolyam, 1-12. számok. Számos fekete-fehér fotóval, hirdetéssel. Két kötetbe kötve, kissé kopott műbőr-kötésben, angol nyelven. A kötetek végén 27+4 db. (Vol. 16. no 1. - 2 db, no. 2. - 1 db, no. 3. - 2 db, no. 4. - 2 db, no. 5. - 1 db, no. 6 - 5 db, no. 7. - 2 db, no. 8. - 2 db, no. 9. - 3 db, no. 10 - 1 db, no. 11. - 2 db, no. 12. - 4 db.+vol. 15. - no. 11. - 2 db, no. 12. - 2 db.) Kissé dohos./  1967-1968 Holland Shipbuilding magazine. Vol. 16. no. 1-12. With lot of black and white photographs, and advertisments, In leatherette-binding (two volume), with little bit worn cover, little bit stuffy. With appendix, 27+4 pieces. In English language.
12589.

Rufpreis:
4 000 HUF
Entz Géza - Gerő László: A Balaton-környék műemlékei. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
12590.

Rufpreis:
1 200 HUF
1840-1877 Hajózással kapcsolatos dokumentumok gyűjteménye. DDSG fuvarlevelek, korabeli újsághirdetések, hajómenetrendekkel
12591.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF