XIX. sz.: Konkvisztádort ábrázoló porcelán tál réz-ón keretben, részbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/348/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500004/XIX-sz-Konkvisztadort-abrazolo-porcelan-tal-rez-on-keretben-reszben-kezzel-festett-je~II1872291
1872291
11083
348
15000
Antique
Rufpreis:
15 000 HUF 40,54 EUR , 44,12 USD
Beschreibung: XIX. sz.: Konkvisztádort ábrázoló porcelán tál réz-ón keretben, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, d: 24 cm
: vörös_iván