Somogyi-Soma László (1927-2004): Réz óra. Olaj, farost, jelzett, keret... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/348/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Somogyi-Soma-Laszlo-1927-2004-Rez-ora-Olaj-farost-jelzett-keretben-60C39780-cm~II1927317
1927317
10206
348
48000
Rufpreis:
48 000 HUF 129,73 EUR , 141,18 USD
Beschreibung: Somogyi-Soma László (1927-2004): Réz óra. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
: turóczi_márk