Somlai Vilma (1938-2007): Jön az eső, akvarell, papír, hátulján pecsét... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/348/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Somlai-Vilma-1938-2007-Jon-az-eso-akvarell-papir-hatuljan-pecsettel-jelzett-31C39743-cm~II1978316
1978316
10202
348
6500
Rufpreis:
6 500 HUF 17,57 EUR , 19,12 USD
Beschreibung: Somlai Vilma (1938-2007): Jön az eső, akvarell, papír, hátulján pecséttel jelzett, 31×43 cm
: tánczos_gábor