10125. 348. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Kórusz József (1927-2010): Zebegényi Dunakanyar, rézkarc, papír, jelzett, számozott (VI/L), üvegezett fa keretben, 29×39,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk