Károlyi András (?-?): A torony árnyékában. Rézkarc, papír, jelzett, 39... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/348/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Karolyi-Andras-A-torony-arnyekaban-Rezkarc-papir-jelzett-39C39729-cm~II1897523
1897523
10109
348
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Károlyi András (?-?): A torony árnyékában. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
: vörös_iván