10076. 348. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
32 000 HUF
21
0 HUF
Glatter Ármin (1861-1931): Sárga fejkendős varró lány. Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben, 52×35 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk