15036.
348. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Lindner László: Német Demokratikus Köztársaság. Bp., 1981, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.