15011.
348. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Csemegi József: A budavári fÅ‘templom középkori épÃtéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, KépzÅ‘művészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Német nyelvű rezümével. Kiadói félvászon kötés, kopottas borÃtóval.