Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben.