Biológiai Lexikon 1-4. sz. Szerk.: Straub F. Brunó. Bp., 1987, Akadémi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/348/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1500009/Biologiai-Lexikon-1-4-sz-Szerk-Straub-F-Bruno-Bp-1987-Akademiai-Kiado-Harmadik-kiadas~II1979489
1979489
17192
348
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Biológiai Lexikon 1-4. sz. Szerk.: Straub F. Brunó. Bp., 1987, Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
: tánczos_gábor