1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Gaal Mózes: A három kenyeres-pajtás. Mühlbeck Károly eredeti rajzaival. Bp., 1914, Athenaeum, 101+3 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.