Ferenczy L. Tamás: A felfedező ásó nyomán. Bp.,én., Dante. Fekete-fehé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/348/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1500004/Ferenczy-L-Tamas-A-felfedezo-aso-nyoman-Bp-en-Dante-Fekete-feher-keptablakkal-es-s~II1748913
1748913
16521
348
Books: History
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Ferenczy L. Tamás: A felfedező ásó nyomán. Bp.,én., Dante. Fekete-fehér képtáblákkal és szövegközti illusztrációkkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
: vörös_iván