17111.
348. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 200 HUF
Szántó Péter: A bogyós gyümölcsök tenyésztése és használati módjai. Bp.,é.n.,Franklin, 100 p. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal, volt könyvtári példány.