17113.
348. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Dr. Gottfried Amann: Pilze des Waldes. Radebeul-Berlin, én., Neumann. Német nyelven. Színes táblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, az egyik táblán kis sérüléssel.