Csatári-Szűts Kálmán-Komjáti István: Borsó és babtermesztés. Mezőgazdasági Kiskönyvtár. Bp.,1965, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.