1956 Szabad Művészet. X. évf. 1-9. sz. Az 1-2. dupla szám, a többi szá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/348/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500006/1956-Szabad-Muveszet-X-evf-1-9-sz-Az-1-2-dupla-szam-a-tobbi-szam-nem-jelent-meg-teljes~II1978351
1978351
16655
348
Books: Architecture, Art
Beschreibung: 1956 Szabad Művészet. X. évf. 1-9. sz. Az 1-2. dupla szám, a többi szám nem jelent meg, teljes évfolyam. Kiadói kopottas papírkötésben.
: tánczos_gábor