17659.
348. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó.+ Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Fordította: Kiss Imre. Töreky Ferenc illusztrációival. Bp., 1983, Medicina. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.