17657.
348. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Gyulai Pál: Hadnagy uram. Gyulai Pál legszebb költeményei. Magyar Könyvek. Bp.,[1941],Franklin, 60 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, ragasztott elülső borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel.