Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 288

A kereskedők kézikönyve vagy vezérfonala a kereskedelmi tudományoknak. Kereskedelmi tanintézetek számára valamint magánhasználatra. Szerk.: Dr. Herich Károly. Bp.,1876, Lafite és Elsner, VII+199+XXII p. Korabeli félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.
17500.

Rufpreis:
2 000 HUF
Zilahy Lajos: Halálos tavasz. Bp.,1922, Athenaeum, 160 p. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, Kiss Valdemár-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, sérült kötéssel. Számozott (200/171.) példány. A szerző, Zilahy Lajos (1891-1974) által dedikált.
17501.

Rufpreis:
2 000 HUF
11
17502.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Krúdy Gyula: Palotai álmok. Krúdy Gyula Összegyűktött Munkái. Bp.1914, Singer és Wolfner,(Korvin-ny.) 218+6 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti kissé foltos papírborítót bekötötték.
17503.

Rufpreis:
2 000 HUF
Krúdy Gyula: Aranyidő. A templárius. Két kis regény. A Toll Mesterei. Bp., 1926, Grill Károly. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen javítással.
17504.

Rufpreis:
1 200 HUF
Krúdy Gyula: Kárpáti kaland. Bp.,(1912),Eke,(Világosság nyomda) 30+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, a könyvtest a címlap után kijár (3-30.) Első kiadás.
17505.

Rufpreis:
1 600 HUF
Krúdy Gyula 3 műve:   Az utolsó gavallér. (Három kis regény.) Bp.,é.n.,ABC. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.   A dévényi fazekas. Bp.,é.n.,(Singer és Wolfner), Új Idők Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.   A magyar jakobinusok. Bp.,1948, Népszava. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, ex libris-szel.
17506.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Karinthy Frigyes: Ki kérdezett..? (Címszavak a nagy enciklopédiához. Bp.,1926,Singer és Wolfner, 217 p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti kissé foltos papírborítót bekötötték.
17507.

Rufpreis:
1 600 HUF
Nagy Lajos: Emberek, állatok. Bp.,1947, Budapest Székesfőváros Irodalmi és Művészeti Intézete, 237+1 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, a borító kissé foltos.
17508.

Rufpreis:
2 000 HUF
Komlós Aladár:Az uj magyar líra. Bp.,[1927],Pantheon, 238+2 p.+10 t. A táblákon Kiss József, Ady Endre, Tóth Árpád, Kosztolányi Dezső, Szép Ernő, Kaffka Margit, Juhász Gyula, Babits Mihály, Ignotus és Kassák Lajos fényképe. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17509.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ráth-Véghné Zipernovszky Mária: Hogyan tanítsunk hegedülni kezdőket? Bp., 1930, Rózsavölgyi és Társa, 31+1 p. Kiadói papírkötésben.
17510.

Rufpreis:
1 200 HUF
Fekete István: Régi karácsony. Bp.,2000, Új Ember. Kiadói kartonált papírkötés.
17511.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF