1909 Sztrecsnó, Sztrecsény, Strecno (Ruttka, Vrútky); Sztrecsnó vára a Vágvölgyben. Kiadja Sochán P. 21. sz. / Strecniansky zámok / castle ruins in the Váh valley (Povazie) (felületi sérülés / surface damage)