11153. 347. Gelaufene Fernauktion Porzellan
11 000 HUF
9
0 HUF
cca 1880 Zsolnay gyűrű 2 db (petróleumlámpához), kézzel festett porcelánfajansz, jelzett, apró lepattanással a peremén, kopott, d:13,5 cm (2×)
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor