Zsolnay hiányos teás készlet: kanna, cukortartó, 6 db csészealj, matri... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/347/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Zsolnay-hianyos-teas-keszlet-kanna-cukortarto-6-db-cseszealj-matricas-jelzettek-apro-ko~II1929065
1929065
11146
347
5500
Rufpreis:
5 500 HUF 14,86 EUR , 16,18 USD
Beschreibung: Zsolnay hiányos teás készlet: kanna, cukortartó, 6 db csészealj, matricás, jelzettek, apró kopásokkal
: turóczi_márk