Jelzett pillangós, gyümölcsös tál. Kézzel festett. kopásokkal 29x27 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/347/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Jelzett-pillangos-gyumolcsos-tal-Kezzel-festett-kopasokkal-29x27-cm~II1972993
1972993
11228
347
Beschreibung: Jelzett pillangós, gyümölcsös tál. Kézzel festett. kopásokkal 29x27 cm