Jelzett kínai "Famille rose" tál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/347/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Jelzett-kinai-Famille-rose-tal-kezzel-festett-apro-kopasnyomokkal-d26-cm~II1956516
1956516
11238
347
Beschreibung: Jelzett kínai "Famille rose" tál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, d:26 cm
: turóczi_márk