11168. 347. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Hollóházi porcelán hal, cica és fogpiszkálótartó, jelzett, kopásnyomokkal, m: 2,5; 4,5 és 7,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk