Marosán László (1916-1991): Ülő nő, terrakotta, jelzett, kopott, m: 27... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/347/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500006/Marosan-Laszlo-1916-1991-Ulo-no-terrakotta-jelzett-kopott-m-27-cm~II1970032
1970032
11069
347
Art-ceramics
Beschreibung: Marosán László (1916-1991): Ülő nő, terrakotta, jelzett, kopott, m: 27 cm
: turóczi_márk