Húzd rá, babám!, népi jelenetes mázas kerámia falitányér, sérült, kopá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/347/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500006/Huzd-ra-babam-nepi-jelenetes-mazas-keramia-falitanyer-serult-kopasokkal-d-18-cm~II1970315
1970315
11084
347
Art-ceramics
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Húzd rá, babám!, népi jelenetes mázas kerámia falitányér, sérült, kopásokkal, d: 18 cm
: turóczi_márk