Goebel/Hummel postás lány, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/347/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500006/GoebelHummel-postas-lany-kezzel-festett-keramia-jelzett-apro-kopas-nyomokkal-m13-5-cm~II1938331
1938331
11074
347
11000
Art-ceramics
Beschreibung: Goebel/Hummel postás lány, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:13,5 cm
: tánczos_gábor