WMF ezüstözött fém kanál készlet ( 12 db), eredeti dobozában, aranyozo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/347/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500004/WMF-ezustozott-fem-kanal-keszlet-12-db-eredeti-dobozaban-aranyozott-fejjel-jelzett-h~II1935466
1935466
11046
347
4800
Antique
Rufpreis:
4 800 HUF 12,97 EUR , 14,12 USD
Beschreibung: WMF ezüstözött fém kanál készlet ( 12 db), eredeti dobozában, aranyozott fejjel, jelzett, h:10,5 cm (12×)
: tánczos_gábor