11023.
347. Gelaufene Fernauktion
Stich
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
cca 1830-1860 Henry Thomas Alken (1785-1851) - Richard Gilson Reeve (1803 - 1889): Rókavadászat. Színezett litográfia, papír, fa keretben, paszpartuban, foltos, 32x41 cm