Kopek Rita (1952-): Tűzfürdő. Olaj, farost, jelzett, keretben, 100×70... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/347/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kopek-Rita-1952-Tuzfurdo-Olaj-farost-jelzett-keretben-100C39770-cm~II1443544
1443544
10102
347
34000
Rufpreis:
34 000 HUF 91,89 EUR , 100,00 USD
Beschreibung: Kopek Rita (1952-): Tűzfürdő. Olaj, farost, jelzett, keretben, 100×70 cm
: vörös_iván