10022. 347. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
7 000 HUF
0 HUF
Benyovszky István (1898-1969): Vágtató csikósok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, körbe paszpartuza, sérült, üvegezett keretben, 38×55 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk