2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jorge Palomer Pons: Tricotosas Circulares. Barcelona,1965,Bosch. Spanyol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. A szerző által, Vékássy Alajos (1908-1999) műszaki tudományok doktora, egyetemi professzor részére dedikált példány.