15655.
347. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Rejtő László: Az arancsapat és árnyai. Színes sportkönyvtár. Bp.,1966, Sport. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, kissé hiányos papír védőborítóban.