3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Balanyi György: Magyar piaristák a XIX. és XX. században. Életrajzi vázlatok. Szerkesztette: - -. Bp.,1942, Szent István-Társulat, 465+3 p. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.