Dr. Hoffmann, E.: A törvényszéki orvostan atlasza. Fordították: Dr. Ajtai K. Sándor István, Dr. Krausz Arthur. Bp., 1899, Singer és Wolfner. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, Leszik-kötés.