16939.
347. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Buchheister, G. A. -- Ottersbach, Georg: Vorschriftenbuch für Drogisten. Berlin, 1922, Julius Springer. Kicsit sérült, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.