16934.
347. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
A természet köréből népszerű olvasmányok a nagy közönség, a serdülő ifjúság és női olvasók számára. Bp.,1896, Franklin, 8+350+2 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.