Kovácsics Mátyás: Modern konyha. Bp., 1904, Singer és Wolfner, 206+10... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/347/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~2000007/Kovacsics-Matyas-Modern-konyha-Bp-1904-Singer-es-Wolfner-206plus10-reklamok-p-Kiadoi-kop~II1969436
1969436
16854
347
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Kovácsics Mátyás: Modern konyha. Bp., 1904, Singer és Wolfner, 206+10 (reklámok) p. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés,
: tánczos_gábor