16857.
347. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
6 000 HUF
Héjas Endre: A sikeres méhészkedés feltételei, módja és eszközei. Bp.,1926, "Patria", 448 p. Kiadói kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, az első két lap szélén kis szakadásokkal.