Pogány Ö. Gáborné: Id. Markó Károly: Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/347/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000006/Pogany-O-Gaborne-Id-Marko-Karoly-Bp-1954-Kepzomuveszeti-Alap-Kiadovallalata-Kiad~II1882370
1882370
16816
347
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Pogány Ö. Gáborné: Id. Markó Károly: Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 2100 példányban.
: ra