17298.
347. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp.,1903, Franklin, 1 t.+350 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, a sarkain kis kopásnyomokkal, aranyozott lapélekkel, hiányos, sérült réz csattal, ajándékozási sorokkal.