17398.
347. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Mikszáth Kálmán Munkái. Bp., 1891. Révai, (Pallas-ny.), 224 p. Első kiadás! Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.