Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 322

Bársony István: Visszhang. Elbeszélések. Bp., 1921, Franklin. Vászonkötésben, jó állapotban.
17342.

Rufpreis:
2 000 HUF
17343.

Rufpreis:
1 800 HUF
Baross Károly: Kértem. Aláírt példány. Győr, é.n. Szerzői. Egészvászon kötésben
17344.

Rufpreis:
1 200 HUF
Fábry Zoltán: Merre vagy Európa. Kissebségek a vádlottak padján. Dedikált. Pozsony, 1991. Pannónia.
17345.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ancsel Éva: Összes bekezdése. Aláírt. Bp., 1999. Kossuth. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval
17346.

Rufpreis:
1 200 HUF
10
Györffy Rózsa: Új magyar legendárium. Szent magyarok történetei. Dedikált. Bp., 1988. Szerzői.
17347.

Rufpreis:
1 200 HUF
Gereblyés László: Nehogy engedj! Versek. Bp.,[1937],Cserépfalvi, 46+2 p. Átkötött félvászon-kötésben.
17348.

Rufpreis:
800 HUF
Davies, Joseph E.: Moszkvai jelentés. Bp., 1945, Anonymus. Sérült, foltos gerincű papírkötésben, jó állapotban.
17349.

Rufpreis:
1 800 HUF
1910 Kelemen Béla: Hogyan olvassunk és hogyan írjunk. Jegyzetek és tanácsok az ifjúság számára. Székesfehérvár, 1910, Csitári K. és Társa,23 p. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
17350.

Rufpreis:
800 HUF
17351.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nádas János: A XI. magyar találkozó krónikája. Cleveland, 1972. Árpád kiadó. Egészvászon kötésben
17352.

Rufpreis:
1 000 HUF
Zoltán Péter: A képzelet varázslója. Jules Verne élete. Bp., 1972, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.+Rendkívüli utazások. Száz híres Verne illusztráció. Bp.,é.n.,Móra. Kiadói papírkötés.
17353.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF